Przychodnia weterynaryjna „Primum - Vet” powstała przede wszystkim z chęci niesienia pomocy zwierzętom. Jako lekarze weterynarii z powołania, wykonujemy nasz zawód z pasją i poświęceniem a zdrowie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem. Wdzięczność i oddanie z jakim zwierzęta dziękują nam za troskę są najlepszą motywacją do pogłębiania naszej wiedzy i umiejętności lekarskich. Nasza przychodnia zajmuje się głównie leczeniem zwierząt towarzyszących. Zapraszamy do odwiedzenia naszej lecznicy, chętnie służymy pomocą i fachową poradą.

LEKARZE PRZYJMUJĄCY:


 

Lekarz weterynarii Paweł Kuć:

Chirurg specjalista, ortopeda - właściciel Przychodni - Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i Stypendysta Prezesa Rady Ministrów. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń.
W kwietniu 2012 roku ukończył studia specjalistyczne z chirurgii weterynarii i otrzymał tytuł - specjalista chirurg. Główne zainteresowania poza zawodowe: sport, głównie piłka nożna i lekkoatletyka. Przeszczęśliwy mąż oraz ojciec Darii, Błażeja i Karola. Właściciel dwóch psów Boni i Garys.

 


 

 

Lekarz weterynarii Natalia Kwiatkowska:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Od początku pracy zawodowej skupiam się głównie na okulistyce oraz związanych z nią zabiegach "w skali mikro".  Pasją do leczenia narządu wzroku zaraził mnie nieoceniony pedagog, okulista prof. Ireneusz Balicki. To właśnie ta dziedzina wraz z diagnostyką obrazową i chirurgią ogólną sprawiają, że zawód który wykonuję daje mi czystą satysfakcję na codzień. Niestety w tym zawodzie nie wystarczy kochać zwierząt. Trzeba kochać je leczyć.  Ciągła nauka, szkolenia, poznawanie "najnowszych nowości" to nasz obowiązek - dzięki temu możemy  wybrać najlepszą metodę leczenia dla naszych Pacjentów i szybko doprowadzać ich do zdrowia.

W wolnym czasie gotuję lub analizuję trudniejsze przypadki z moją drugą połówką- również lekarzem weterynarii.  Gdy mamy dość, droczymy się z naszym psem "Rafałem" albo idziemy z przyjaciółmi na dobre piwo z małego browaru.

 


Technik weterynarii Gabriela Nowak:

Jako zwierzolub Technikum Weterynaryjne w Czernichowie rozpoczęłam rekreacyjnie. Praktyki odbyłam w przychodni w Alwerni, gdzie później zostałam na wolontariacie, ponieważ pokochałam pracę ze zwierzętami.
Jestem żoną i mamą ; w skład rodziny wchodzi także piesek Bobi i kotka kropka. Moje zainteresowania to  film oraz literatura.