pawel

Lek. wet. Paweł Kuć

Specjalista chirurg, ortopeda - właściciel Przychodni.

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Stypendysta Prezesa Rady Ministrów. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń.
W kwietniu 2012 roku ukończył studia specjalistyczne z chirurgii weterynarii i otrzymał tytuł - specjalista chirurg.
Główne zainteresowania poza zawodowe: sport, głównie piłka nożna i lekkoatletyka. Szczęśliwy mąż oraz ojciec Darii, Błażeja i Karola. Właściciel dwóch psów Jagi i Grace.

pawel

 

Lek. wet. Monika Godzik-Machnicka

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, uczestniczy w konferencjach oraz warsztatach z zakresu ultrasonografii, hematologii. Skarbnica wiedzy i doświadczenia. W trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów.
Miłośniczka rasy Maine Coon, właścicielka Belli i Natana oraz suczki Fifi.
Poza pracą spędza czas aktywnie – rolki, rower, basen..

pawel

Lek. wet. Alicja Gębala

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczestniczka wielu konferencji oraz warsztatów z zakresu dermatologii, interny. Od początku pracy zawodowej związana z przychodnią Primum-Vet.
Właścicielka kotów Freek’a i Wiwiany. W czasie wolnym angażuje się społecznie.

pawel

Lek. wet. Natalia Kwiatkowska

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Od początku pracy zawodowej głównie zainteresowana okulistyką i związanymi z nią zabiegami "w skali mikro" oraz chirurgią miękką.
Wyjazdy w nowe miejsca (szczególnie w góry), koncerty ale i spotkania z przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu i winie pomagają jej nabrać właściwego dystansu i odpocząć.

pawel

Lek. wet. Barbara Wojewoda

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od dziecka otaczały ją zwierzęta, o tym, że zostanie lekarzem weterynarii zadecydowała już w przedszkolu. Zajmuje się interną psów i kotów, szczególnie gastroenterologią i nefrologią.
Wielka miłośniczka kotów każdej maści, rasy i rozmiarów. Prywatnie właścicielka trzech mruczków: Grzesia, Grażynki i Piskusia

pawel

Lek. wet. Marcin Jarosz

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami kardiologicznymi. Pasjonuje się diagnozowaniem chorób serca psów i kotów, w czym pomocna jest znajomość echokardiografii  i EKG. Uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu kardiologii weterynaryjnej. Poza swoim głównym zainteresowaniem wnikliwy internista z wielkim sercem do swoich pacjentów.
Prywatnie właściciel przygarniętego psiaka Ringera.

pawel

Lek. wet. Filip Skibiński

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Głównie zainteresowany leczeniem chorób wewnętrznych psów, kotów oraz zwierząt egzotycznych.
Właściciel, choć może prędzej własność, przygarniętej kotki Kluski. W wolnym czasie lubi jeździć na nartach i rowerze, słuchać dobrej muzyki i obejrzeć film lub serial.

pawel

Jagoda Bębenek

Manager, osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie oraz Państwa indywidualne zamówienia. Chętnie udziela rad nowym właścicielom.
Prywatnie właścicielka yoreczki Fiony. Pasjonuje się handmade’em. Po pracy jeździ na rolkach i rowerze, a w sezonie zimowym łyżwy

pawel

Tech. wet. Gabriela Nowak

Do pracy w przychodni trafiła trochę przypadkiem, ale od początku wiedziała, że to jest "to". Fanka zwierząt wszelakich uważająca, że szczęście można liczyć się w kotach, a merdający ogon i "mruczące futerko" sprawiają, że to co robi, robi z przyjemnością.
Zapalony groomer i gaduła w jednym.